США і їх союзники занепокоєні тим, що поставок зброї Україні недостатньо

США і їх союзники занепокоєні тим, що поставок зброї Україні недостатньо

Боєприпаси швидко закінчуються через високу інтенсивність боїв

США і їх союзники занепокоєні тим, що поставок зброї Україні недостатньо
фото DR

Президент США Джо Байден та його союзники зіткнулися з новою дилемою щодо того, як далеко США можуть піти на озброєння України, оскільки росія дає зрозуміти, що може діяти більш агресивно, щоб зупинити потік зброї із США та НАТО, пише CNN.

Є нові побоювання з приводу того, як швидко в України можуть закінчитися боєприпаси, оскільки на Донбасі посилюються запеклі бої, де росія намагається оточити і відрізати українські сили.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Намагаючись натиснути на союзників, щоб вони надали більшу підтримку на наступному етапі війни, президент України Володимир Зеленський стверджує, що Захід має розглядати цю боротьбу як вирішальний поворотний момент у приборканні нестримних амбіцій президента росії путіна та готовності Заходу захищати демократію від ненаситної автократичної влади.

Зеленський попередив, що майбутня битва на Донбасі «може вплинути на хід усієї війни», і сказав, що його країна не має наміру відмовлятися від територій у східній частині України, щоб покласти край війні. Про це він сказав під час ексклюзивного інтерв'ю CNN.

Він попередив, що якщо росії вдасться захопити регіон Донбасу, цілком можливо, що путін відновить спроби взяти під контроль Київ. 

На питання про те, чи задоволений він тим, що США минулого тижня надали ще $800 млн військової допомоги Україні, Зеленський відповів: «Звичайно, але нам потрібно більше.

Всього ніколи не буде достатньо, це неможливо в цих умовах», – сказав Зеленський

«Сьогодні триває повномасштабна війна, тому нам усе ще потрібно набагато більше, ніж те, що ми маємо сьогодні… Ми не маємо технічних переваг перед нашим противником. Ми просто не на тому рівні», – пояснив він.

«Найважливіше зараз – це швидкість надання зброї», – додав він.

Зростає занепокоєння з приводу того, як швидко Україна може виснажити свої запаси боєприпасів у наступній битві.

Хоча США оголосили про відправку 18 155-мм гаубиць та 40 000 артилерійських снарядів у рамках свого останнього пакету, офіційний представник США попередив, що допомога може бути витрачена протягом кількох днів через запеклі бої на Донбасі.

Враховуючи цей тиск, офіційні особи США мають бути чіткішими у визначенні своїх цілей, а також у тому, чи Америка готова робити все можливе, щоб допомогти Україні перемогти, заявив у неділю генерал-лейтенант у відставці Бен Ходжес, колишній командувач армії США в Європі. . 

Хоча останній раунд допомоги США був «істотним», він сказав, що цього недостатньо.

«Чого українці відчайдушно потребують, так це далекобійного вогню, ракет, артилерії, безпілотників, які можуть вивести з ладу або знищити системи, які завдають такої великої шкоди українським містам, – сказав Ходжес. 

«Мені дуже хотілося б почути, як адміністрація говорить про перемогу і про те, що потрібно терміново доставити ці речі туди. Інакше це вікно можливостей зірвати спробу росії наростити сили може закритися вже в найближчі пару тижнів», – сказав він.

Раніше Пентагон повідомляв, що працює над якнайшвидшою відправкою нової військової допомоги Україні.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло