Amsterdam Trade Bank, дочка російського “Альфа-банку”, збанкрутував

Amsterdam Trade Bank, дочка російського “Альфа-банку”, збанкрутував

Вкладникам будуть виплачені компенсації по 10 000 кожному

Amsterdam Trade Bank, дочка російського “Альфа-банку”, збанкрутував
фото Shutterstock

Амстердамський торговий банк (Amsterdam Trade Bank, АТБ), дочірня компанія російського Альфа-банку, був визнаний банкрутом у п'ятницю, згідно із заявою Центрального банку Нідерландів (DNB) з посиланням на ухвалу суду, передає CNN.

Згідно із заявою, Центральний суд Амстердама у п'ятницю ухвалив заяву про банкрутство ATB, що спонукало Центробанк Нідерландів активувати схему гарантування вкладів для власників рахунків.

6 квітня Мінфін США оголосив, що введе «повні блокуючі санкції» щодо Альфа-банку, найбільшого приватного банку росії. 

В рамках цих санкцій шість дочірніх компаній, у тому числі АТБ, були заблоковані за те, що «перебували у володінні або під контролем Альфа-банку, або за те, що вони діяли чи мали намір діяти на користь або від імені, прямо чи опосередковано, Альфа-банку».

За даними центробанку, на власників рахунків в ATB поширюється голландська схема гарантування вкладів до 10 000 євро на людину. Загалом у банку було 23 000 власників приватних рахунків. Повна сума, гарантована схемою, становить близько 700 млн євро.

Між тим стало відомо, що «Альфа-Банк Україна» передав права за акціями Фрідмана і Авена іншим довіреним особам.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло