Британія, Китай та США відреагували на погрози лаврова щодо загрози ядерної війни

Британія, Китай та США відреагували на погрози лаврова щодо загрози ядерної війни

Британські й американські міністри вважають, що заяви рф не варто сприймати серйозно

Этот материал также доступен на русском языке This material is also available in English
Британія, Китай та США відреагували на погрози лаврова щодо загрози ядерної війни
глава мзс рф сергій лавров.
Фото: сnn.com

Що сталося. Після заяв міністра закордонних справ росії сергія лаврова про те, що ризик ядерної війни становить реальну небезпеку Міністерство закордонних справ Китаю заявило, що «ніхто не хоче бачити третю світову війну».

Джерело. Про це повідомляє CNN.

Деталі. Прессекретар міністерства закордонних справ Китаю Ван Веньбінь під час брифінгу підтвердив надію Китаю на те, що сторони «зберігають спокій і проявляють стриманість», а також «якнайшвидше реалізують мир».

Речник Міністерства оборони США Джон Кірбінагадав, що росія не вперше використовує подібну риторику, і сказав, що причин для ядерної війни немає.

«Немає жодної підстави, щоб поточний конфлікт в Україні досяг такого рівня», – сказав він.

Представник Пентагону вважає, що війну в Україні легко закінчити – росії достатньо відвести війська й припинити стріляти.

Міністр збройних сил Британії Джеймс Хіппі сказав, що слова глави мзс рф сєргєя лаврова про загрозу «Третьої світової» та застосування ядерної зброї не варто сприймати надто серйозно і вони є радше «бравадою».

«Я не думаю, що зараз є реальна загроза ескалації. Те, що захід робить для підтримки України – дуже зважено», – зазначив Джеймс Хіппі.

На запитання про те, наскільки ймовірне застосування росією тактичної ядерної зброї, Хіппі сказав, що вважає такий ризик «мізерно малим». 

Бекграунд. Вчора глава мзс рф лавров заявив, що ризик ядерної війни реальний, цю небезпеку не можна недооцінювати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло