Криптовалютне лобі агітує Конгрес США проти законопроектів, спрямованих проти російських олігархів

Криптовалютне лобі агітує Конгрес США проти законопроектів, спрямованих проти російських олігархів

У Конгрес внесено два законопроекти щодо заборони криптобіржам США обробляти платежі з росії

Криптовалютне лобі агітує Конгрес США проти законопроектів, спрямованих проти російських олігархів
фото Shutterstock

Криптовалютна індустрія непомітно лобіює законодавців США проти закону, покликаного завадити російським олігархам використовувати цифрові валюти для ухилення від санкцій, пише CNBC.

Blockchain Association, лобістська група, що представляє понад 70 криптовалютних платформ, включаючи Ripple, Crypto.com та Dragonfly Capital, намагається переконати Конгрес у тому, що багаті росіяни не використовують криптовалюти, щоб уникнути санкцій.

Група працює з магазином лобістів Forbes Tate Partners проти закону, який наклав би більше санкцій на росіян, які намагаються використовувати криптовалюту як спосіб уникнути санкцій. 

Законопроект також дозволить міністру фінансів блокувати криптоторгові платформи в США від ведення бізнесу з тими, хто перебуває в росії.

У Палату представників та Сенат США внесено два законопроекти, які наділяють адміністрацію Байдена повноваженнями забороняти криптобіржам США обробляти платежі з росії. 

Законопроекти також дозволять владі США накладати санкції на іноземні біржі, які обробляють транзакції росіян або компаній, які перебувають під санкціями.

Закон є серйозною загрозою для галузі, яка, за словами критиків, стала популярною завдяки таємним операціям, оскільки їх неможливо відстежити. 

По суті, цифрові валюти, згідно з законопроектами, повинні будуть підпорядковуватися деяким із тих самих правил, які вимагають, щоб банки знали своїх клієнтів, боролися з відмиванням грошей і повідомляли регулюючим органам про підозрілі транзакції.

Раніше стало відомо, що мінфін США запроваджує санкції проти російських майнерів біткоїнів.


Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло