Нова Зеландія оголосила про санкції проти оборонних підприємств і сенаторів рф

Нова Зеландія оголосила про санкції проти оборонних підприємств і сенаторів рф

Країна також поширила повний набір своїх заборон на більш ніж 400 осіб

Этот материал также доступен на русском языке
Нова Зеландія оголосила про санкції проти оборонних підприємств і сенаторів рф
Міністр закордонних справ Нової Зеландії Наная Махута.
Фото: marieclaire.ru

Що сталося. Міністр закордонних справ Нової Зеландії Наная Махута оголосила про запровадження додаткових санкцій проти російських політиків і оборонних установ, які підтримують дії путіна в Україні, як частину поточної відповіді уряду на війну.

Джерело. Про це повідомляється на офіційному сайті уряду Нової Зеландії

Докладно. «Цими санкціями ми демонструємо намір продовжувати переслідувати тих, хто несе відповідальність за вторгнення Росії в Україну», – зазначила Наная Махута.

«Оскільки військова машина президента путіна продовжує свої незаконні атаки і з’являються нові розкриття звірств, ми сповнені рішучості покласти витрати на тих, хто причетний. Ми підтримуємо народ України, і ми прагнемо притягнути до відповідальності президента путіна та його команду розпалювачів війни», – наголосила Наная Махута.

Останній раунд санкцій спрямований на 170 членів верхньої палати російського парламенту – раду федерації, а також на шість компаній і організацій оборонного сектору, які сприяли посяганню на суверенітет і територіальну цілісність України.

Нова Зеландія також поширила повний набір своїх заборон на більш ніж 400 осіб, стосовно яких раніше були запроваджені заборони на поїздки.

«Це додатково заборонить тим, кто вже потрапив під санкції, здійснювати діяльність у Новій Зеландії та не дасть Новій Зеландії стати фінансовим притулком для тих, хто причетний до незаконної діяльності росії в Україні», – зауважила Наная Махута.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Нова Зеландія запроваджує 35% мита на імпорт із рф у відповідь на вчинені росіянами звірства в Україні. Також Нова Зеландія запровадила санкції проти найбільших банків росії.


Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло