Нова Зеландія запроваджує санкції проти найбільших банків росії

Нова Зеландія запроваджує санкції проти найбільших банків росії

У список увійшов Центральний банк рф

Нова Зеландія запроваджує санкції проти найбільших банків росії
Фото: bbc.com

Нова Зеландія оголосила про нові санкції проти найбільших банків і фінансових російських установ через вторгнення в Україну. Зокрема, у список увійшов і Центральний банк Росії.

Про це повідомляє прес-служба уряду країни.

«Нова Зеландія запроваджує санкції проти 18 російських фінансових організацій, включно з Центральним банком росії та Фондом національного добробуту, а також низки інших найбільших фінансових установ країни, які володіють приблизно 80% загального обсягу банківських активів російської федерації», – заявила глава МЗС Нової Зеландії Нанайя Махута.

Цим останнім раундом санкцій Нова Зеландія приєднується до країн у всьому світі, які наклали жорсткі покарання на президента путіна і систему, яка фінансує його незаконне вторгнення, зауважила Махута.

За її словами, в рамках останнього раунду санкцій було визначено  такі установи: Альфа-Банк, Банк Росія, Банк «Відкриття», Чорноморський банк розвитку та реконструкції, Центральний банк рф, Кредитний банк Москви, Газпромбанк, Генбанк, Промислово-ощадний банк, Новікомбанк, Російський сільськогосподарський банк, Російський національний комерційний банк, Російський фонд прямих інвестицій, Сбєрбанк.

«Ми глибоко стурбовані повідомленнями про жорстокість із боку російських сил. Нова Зеландія продовжує засуджувати війну путіна та підтримує розслідування Міжнародним кримінальним судом звірств, скоєних щодо громадян України», – додала глава МЗС країни.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло