Shell близька до продажу своєї мережі АЗС у рф

Shell близька до продажу своєї мережі АЗС у рф

Компанія хоче позбутися також заводу з виробництва мастильних матеріалів

Shell близька до продажу своєї мережі АЗС у рф
Фото: depositphotos.com

Що сталося. Нафтогазова компанія Shell, яка оголосила, що залишає російський ринок, близька до продажу своєї мережі АЗС у рф.

Джерело. Про це пише російський Forbes.

Докладно. Про те, що компанія знайшла покупців на свій заправний бізнес, працівникам повідомили 5 травня. Угода поки що не підписана, сторони перебувають у процесі перемовин.

Представник Shell підтвердив, що компанія веде переговори з «незалежними зацікавленими сторонами». За його словами, процес іде в повній відповідності до санкцій, законів і правил країн, у яких працює Shell.

Найбільш вірогідним покупцем мережі АЗС у російському офісі Shell вважають «Лукойл». За даними видання, разом із мережею АЗС Shell хоче позбутися і заводу з виробництва мастильних матеріалів. 

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Shell йде зі свого найбільшого проєкту у рф «Сахалін-2». Також Shell відмовилася купувати суміші з вмістом російських нафтопродуктів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло