У Маріуполі через антисанітарію до кінця року можуть загинути 10 000 мешканців

У Маріуполі через антисанітарію до кінця року можуть загинути 10 000 мешканців

Без ліків, медичної допомоги та водопостачання в місті спалахнуть епідемії

Этот материал также доступен на русском языке
У Маріуполі через антисанітарію до кінця року можуть загинути 10 000 мешканців
Фото: Маріупольська міська рада

Що сталося. До кінця року в оточеному росіянами Маріуполі через антисанітарію й відсутність медичної допомоги можуть загинути близько 10 000 мирних жителів.

Джерело. Про це повідомляє пресцентр Маріупольської міської ради.

Деталі.  «В оточеному місті перебуває 150 000–170 000 жителів, але росіяни перетворили Маріуполь на середньовічне гетто. Тож смертність буде відповідною. Без ліків та медичної допомоги, відновлення водопостачання та справної каналізації в місті спалахнуть епідемії», – пояснили в міськраді.

До того ж більша частина наявного населення Маріуполя – це літні люди. Без належних умов смертність серед уразливих категорій зросте в рази. Частина маріупольців з прилеглих селищ повернулася до міста, бо їх не випускають на територію вільної України через жорстку систему фільтрації.

Міський голова Маріуполя закликав провести повну евакуацію міста: «Наші люди в смертельній небезпеці».

Бекграунд. На заблокованій російськими військами «Азовсталі» людям навіть з невеликими травмами доводиться ампутувати кінцівки або просто вмирати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло