Кремль намагається звинуватити у всіх військових невдачах командирів окупаційних частин

Кремль намагається звинуватити у всіх військових невдачах командирів окупаційних частин

Так за втрату крейсера «Москва» усунули з посади та заарештували командувача Чорноморського флоту

Этот материал также доступен на русском языке
Кремль намагається звинуватити у всіх військових невдачах командирів окупаційних частин
Фото: armyinform.com.ua

Що сталося. На тлі провалів російської армії в Україні кремль намагається звинуватити у всіх невдачах командирів окупаційних частин та з'єднань. Пошук винних проводять у «кращих сталінських традиціях».

Джерело. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Деталі. За втрату крейсера «Москва» усунули з посади та заарештували командувача Чорноморського флоту віцеадмірала Ігоря Осипова. Слідчі дії також розпочали щодо його першого заступника віцеадмірала Сергія Пінчука.

За безпрецедентні втрати особового складу, озброєння та військової техніки усунутий з посади Владислав Єршов, який керував шостою армією рф. З цих же причин відсторонений командир першої танкової армії Західного військового округу генерал-лейтенанта Сергія Кисіля. Він «попри наказ вищого керівництва» відправляв в Україну строковиків.

У зв'язку з незадовільним виконанням поставлених завдань відсторонено з посади командувача 22 АК південного військового округу в Криму генерал-майора Аркадія Марзоєва.

Крім цього, усунули з посади командира 103 окремої бригади матеріально-технічного забезпечення полковника Михайла Пономарьова.

Що це означає. «Усі ці показові покарання лише сприяють поширенню серед окупантів недовіри до своїх командирів. Воєначальники країни-агресора й надалі продовжують вражати світ своєю некомпетентністю та прагненням до самознищення», – зазначили у ГУР.

Бекграунд. Нагадаємо: росія продовжує залучати строковиків до лав своїх збройних сил, які знаходяться на території України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло