Кілька підрозділів 70 мотострілецького полку рф відкрито відмовилися брати участь у війні – розвідка

Кілька підрозділів 70 мотострілецького полку рф відкрито відмовилися брати участь у війні – розвідка

В підрозділах окупаційних військ росії зростає невдоволення участю в бойових діях

Этот материал также доступен на русском языке
Кілька підрозділів 70 мотострілецького полку рф відкрито відмовилися брати участь у війні – розвідка
Фото: gur.gov.ua

Що сталося. Російські окупанти частіше стали відмовлятися від виконання наказів командування проводити активні наступальні дії на території України.

Джерело. Про це повідомляє українська розвідка.

Деталі. Зазначається, що попри прихований саботаж, кілька підрозділів 70 гвардійського мотострілецького полку вже відкрито відмовилися брати участь у війні та висунули вимогу повернути їх у місця постійної дислокації.

Командири частин всіляко намагаються приховати факти непокори. Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту.

Для виявлення та нейтралізації ініціаторів відмови від участі у війні, у відділі фсб 58 загальновійськової армії вирішили наповнити підрозділи 70 полку своїми позаштатними агентами та інформаторами.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що на тлі провалів російської армії в Україні кремль намагається звинуватити у всіх невдачах командирів окупаційних частин та з'єднань. Пошук винних проводять у «кращих сталінських традиціях».

Російські окупанти все частіше відмовляються від виконання наказів командування проводити активні наступальні дії на території України.

▪ За даними воєнної розвідки України, попри прихований саботаж, кілька підрозділів 70 гвардійського мотострілецького полку вже відкрито відмовилися брати участь у війні та висунули вимогу повернути їх у місця постійної дислокації. Командири частин всіляко намагаються приховати факти непокори. Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту.

▪ Для виявлення та нейтралізації ініціаторів відмови від участі у війні, у відділі фсб 58 загальновійськової армії вирішили наповнити підрозділи 70 полку своїми позаштатними агентами та інформаторами.

▪ 70 гвардійський мотострілецький полк 42 мотострілецької дивізії 58 загальновійськової армії південного військового округу (в/ч 71718) м. Шалі, Чеченська республіка.

▪ Нагадуємо, що всіх воєнних злочинців буде викрито та за злочини проти мирного населення України притягнуто до відповідальності.

+

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло