росія засекретила обсяги експорту нафти морем – Reuters

росія засекретила обсяги експорту нафти морем – Reuters

Трейдерам не надають графіки завантаження нафти

Этот материал также доступен на русском языке
росія засекретила обсяги експорту нафти морем – Reuters

Що сталося. російська нафтова компанія-монополіст «Транснєфть» обмежила доступ до щомісячних графіків щодо експорту нафти із російських портів.

Джерело. Про це повідомляє Reuters.

Докладно. Російським експортерам нафти будуть надані лише дати завантаження власних вантажів замість стандартної практики узгодження документа, який містив повні графіки завантаження для всіх експортерів.

Джерела агентства додали, що графік завантаження нафти на 1–5 червня вже мав би бути наданий, але цього разу трейдерам сказали, що чекати нема чого.

Зазвичай плани щодо завантаження мають вирішальне значення для учасників російського нафтового ринку, зокрема вантажовідправників, страховиків і покупців нафти.

Такий крок, коли російський уряд приховує важливі статистичні дані з ринку, є непоодиноким випадком. Так, у квітні міністерство енергетики рф обмежило доступ до своєї статистики щодо видобутку та експорту нафти й газу.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Greenpeace намагався заблокувати танкер із російським паливом від входу в британський порт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло