Російський нафтовик придбає бізнес McDonalds Russia

Російський нафтовик придбає бізнес McDonalds Russia

Компанія оголосила про договір купівлі-продажу з франчайзі одного з її ресторанів Олександром Говором

Російський нафтовик придбає бізнес McDonalds Russia
Фото: Pexels

Що сталося. Російський бізнесмен-нафтовик ОЛександр Говор придбає бізнес російського «Макдоналдс».

Джерело. Про це повідомила пресслужба російської компанії «Макдоналдс».

Деталі. Зазначається, що за умовами угоди, Олександру Говору передається усе ресторанне портфоліо мережі і він надалі розвиватиме його під новим брендом.

Угоду мають схвалити регулюючі органи – очікується, що її закриють найближчими тижнями.

Угода передбачає, що, зокрема, працівники підприємств мають продовжити роботу на поточних умовах протягом двох років. Покупець фінансуватиме зарплату корпоративних співробітників, які працюють у 45 регіонах до закриття угоди. Він також здійснить виплати за наявними зобов'язаннями перед постачальниками, орендодавцями та комунальними службами.

Зазначається, що Олександр Говір – співзасновник нафтопереробної компанії «НафтаХімСервіс» (власник Яйського нафтопереробного заводу), власник готелю Park Inn та мережі приватних клінік «Гранд Медика» у Новокузнецьку. Він також виступає єдиним засновником ТОВ «Гід», яке розвиває франшизу «Макдоналдс» у Сибіру, та партнером мережі з 2015 року. Бізнесмен управляє 25 ресторанами McDonald's у Кемеровській, Новосибірській, Томській областях, Республіці Алтай, а також у Алтайському та Красноярському краях.

Бекграунд. Нагадаємо, у середині травня McDonald's заявив, що ухвалив остаточне про вихід з росії, бізнес компанії в рф буде продано.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло