Рубіжне розділило долю Маріуполя – Гайдай

Рубіжне розділило долю Маріуполя – Гайдай

Місто зруйновано вщент, вцілілих будівель немає

This material is also available in English
Рубіжне розділило долю Маріуполя – Гайдай
Фото: Facebook/Сергій Гайдай

Що сталося. Луганщина потерпає від обстрілів російських окупаційних військ. Місто Рубіжне практично зруйноване від ворожих снарядів. 

 Джерело. Про це повідомив у фейсбуці голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Докладно. «Рубіжне розділило долю Маріуполя. Промислове місто зруйновано вщент, вцілілих будівель немає, багато будинків відновити неможливо. У дворах – кладовища», – йдеться в повідомленні.

Рубіжне розділило долю Маріуполя

До війни тут проживали більше 60 000 мешканців, працювали на заводах, у бюджетній сфері, у розвинутому малому підприємництві.

«Сьогодні рубіжани розділилися на три категорії: ті, що евакуювалися в безпечні міста України чи закордон; ті, кого депортували в росію чи на окуповані території; ті, що досі в заручниках у кадирівців і мешкають у підвалах міста», – зазначив Гайдай.

«Розграбовані випалені цегляні коробки – це тепер НАШЕ Рубіжне. Ми будемо будувати його майже з нуля. Переможемо. Сумніву нема. Покараємо за смерті наших людей і руйнування наших міст. Рубіжани, будьте певні – відбудуємося!» – наголосив очильник Луганської ОВА. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло