Інтернет-корпорація ICANN виділила Україні $1 млн на підтримку доменної системи

Інтернет-корпорація ICANN виділила Україні $1 млн на підтримку доменної системи

Після початку російського вторгнення доменна система України зазнала масованих кібератак

Інтернет-корпорація ICANN виділила Україні $1 млн на підтримку доменної системи
Фото: twitter.com/ICANN

Стало відомо, що інтернет-корпорація ICANN виділила Україні $1 млн на підтримку доменної системи.

Джерело. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації.

Деталі. «Робота доменної системи є критично важливою складовою роботи інтернету. Саме завдяки доменам ми звикли заходити на вебсайти за допомогою зрозумілих адрес, наприклад google.com або apple.com», – повідомляють у відомстві.

Згідно з повідомленням, після початку російського вторгнення доменна система України зазнала масованих кібератак. Тож необхідно було її убезпечити та зміцнити, щоб українці й надалі могли шукати, отримувати та поширювати інформацію в інтернеті.

Для цього Мінцифра спільно з українськими стейкхолдерами доменної індустрії домовилася, що інтернет-корпорація ICANN виділить Україні фінансування в розмірі $1 млн фінансової допомоги для забезпечення безперебійного доступу до інтернету.

Спільно з командами інтернет-провайдерів, адміністраторів та реєстраторів доменів Мінцифри продовжує підтримувати стабільну роботу інтернету в умовах збройної агресії.

Бекграунд. Раніше голова Мінцифри Михайло Федоров і топменеджер Meta Нік Клегг обговорили відкриття офісу Facebook в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло