Глава Мінцифри Федоров і топменеджер Meta обговорили відкриття офісу Facebook в Україні

Глава Мінцифри Федоров і топменеджер Meta обговорили відкриття офісу Facebook в Україні

Завдяки цьому менше українських користувачів та лідерів думок будуть банити в соцмережі

Глава Мінцифри Федоров і топменеджер Meta обговорили відкриття офісу Facebook в Україні
Михайло Федоров
фото DR

Міністр з питань цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів про свою зустріч із президентом з глобальних питань компанії Meta Ніком Клеггом.

“Ми вже сформували стратегічні плани для співпраці – відкриття офісу в Україні (дуже цього чекаємо!), боротьбу на інформаційному фронті, підтримку платформи UNITED 24 та інше. Війна вимагає сміливих рішень і дій”, – написав він у своєму телеграм-каналі.

За словами Федорова, під час зустрічі з топ-менеджером Meta йшла мова про часто несправедливе блокування у Facebook та Instagram українських медіа, блогерів, блокування контенту батальйону «Азов».

 “Багато рішень вже зроблено, багато рішень буде в наступний час. Ми продовжуємо співпрацю і впевнені, блокувань і обмежень контенту буде менше. Більше людей у всьому світі буде знати про те, що реально відбувається в нашій країні. 

Також говорили про підтримку платформи UNITED24, яка зібрала вже майже $30 млн для того, щоб допомогти збройним силам, гуманітарній силі. Сподіваюсь тут теж буде результат.

Продовжуємо працювати, щоб глобальні корпорації підтримували нас», – зазначив Михайло Федоров.

Нагадаємо, суд в росії визнав екстремістською і заборонив компанію Meta, яка володіє Facebook та Instagram.

Нагадаємо, акаунти українських бійців, волонтерів, лідерів думок у Facebook зазнали атаки хакерів. Зловмисники використовують тактику “масових скарг”, щоб закрити акаунти військових і волонтерів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло