путін наїхав на губернатора Калінінградської області за слова, що економіка регіону погіршилася через «спецоперацію»

путін наїхав на губернатора Калінінградської області за слова, що економіка регіону погіршилася через «спецоперацію»

Коли живеш у вигаданому світі, сигнали з реальності дуже дратують

путін наїхав на губернатора Калінінградської області за слова, що економіка регіону погіршилася через «спецоперацію»
фото kremlin.ru

Президент росії путін під час зустрічі у режимі відеоконференції з губернатором Калінінградської області Антоном Аліхановим зробив йому зауваження. Губернатору довелося вибачатися за згадку про «спеціальну військову операцію» в Україні серед причин кризи в будівельній галузі, пише The Insider.

Під час розмови gутін звернув увагу Аліханова на «досить помітне скорочення загалом» у будівництві. «Це з чим пов'язано?» – запитав президент.

«Зараз, з урахуванням поточного моменту, після початку спеціальної військової операції, тимчасово порушилися логістичні зв'язки. Ми таки багато купували за кордоном і були орієнтовані на транзит через територію суміжних держав. Нам потрібен час для того, щоб адаптувати постачання до нових реалій. Це зараз зроблено», – відповів губернатор.

Його доповідь не сподобалася президентові росії.

«На цю нашу спеціальну військову операцію не треба посилатись у цьому випадку. Цього не потрібно робити, тому що у вас спад був ще в 2020-2021 роках, причому помітний спад був у будівництві. Тому спеціальна військова операція на Донбасі тут абсолютно ні до чого», – запевнив путін.

Губернатор хотів ще щось сказати на своє виправдання і пояснити слова про спецоперацію, але путін його перебив. 

“Не треба, я це знаю. Просто це посилання було, прямо скажемо, не дуже доречним. Так, зараз, звісно, виникають додаткові труднощі, це все зрозуміло. Але я вже сказав: 48,9 відсотка спад був у будівництві у 2020–2021 роках», – наголосив кремлівський карлик.

За даними Росстату на лютий 2022 року, Калінінградська область рф посідає друге місце серед російських регіонів за темпами скорочення обсягів будівництва. Випереджає регіон за темпами спаду лише Калмикія, де обсяги будівництва скоротилися на 55%.

Нагадаємо, The New York Times розповіла про ознаки занепаду російської енергетики.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло