Подоляк заявив про входження у фінальну стадію війни

Подоляк заявив про входження у фінальну стадію війни

Питання – скільки часу вона триватиме

This material is also available in English
Подоляк заявив про входження у фінальну стадію війни
Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.
Фото: УНІАН

Що сталося. Україна входить у фінальну фазу війни, де перед армією стоїть завдання звільнити окуповані території. 

Джерело. Про це радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк заявив у ефірі проєкту Freedom.

Коментар. «Ми зараз входимо у фінальну фазу, питання – скільки часу вона триватиме. Вона може затягнутися трішки, бо росіяни, за всіх їхніх гучних заяв, сконцентрували залишки своїх ресурсів і хочуть перейти в так звану позиційну війну, тобто окопатися на певних територіях, як вони це робили, там, у 2015 році», – сказав він.

З його слів, російська армія діє дуже примітивно та передбачувано.

«Вони зробили те саме, що у 2015-му: окопалися на певних територіях, починають завозити туди своїх клоунів, які створюють картинку на кшталт «у нас тут хочуть приєднатися». Вони хочуть перейти до затяжної фази війни. Україні це вкрай невигідно.

Україні потрібно деблокувати всі наші області, включно з Донецькою та Луганською, Україні треба вигнати цих усіх дивних хлопців куди подалі. І ця фаза війни, яку називатимуть фазою контрнаступу, буде досить жорсткою для нас, і, на жаль, ми втрачатимемо своїх людей. Але нам доведеться цю криваву фазу звільнення своїх територій у будь-якому разі прожити», – додав він.

Бекграунд. Президент Володимир Зеленський перемогою український вважатиме вихід ЗСУ на лінію розмежування, встановлену на 24 лютого.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло