«Санкції поламали нам всю логістику»: міністр транспорту росії не побоявся сказати правду

«Санкції поламали нам всю логістику»: міністр транспорту росії не побоявся сказати правду

Галузь панічно шукає шляхи заміщення маршрутів

«Санкції поламали нам всю логістику»: міністр транспорту росії не побоявся сказати правду
фото Shutterstock

Введені проти росії санкції практично поламали логістику у країні. Про це заявив журналістам міністр транспорту росії Віталій Савельєв у ході візиту до Астраханської області, передає «Интерфакс».

«Ті санкції, які наклали сьогодні на рф, практично зламали всю логістику в нашій країні. І ми змушені шукати нові логістичні коридори».

За його словами, як такий коридор розглядається міжнародний транспортний коридор «Північ-Південь» у Каспійському напрямку. Це три порти – порт Оля, порт Астрахань і порт Махачкала. «У зв'язку з тим, що ми розглядаємо цей напрямок, безумовно, це не тільки порти, а й підходи до портів, мости та дороги, у нас не повинно бути вузьких місць, які б не дозволили нам перебудуватися», – пояснив він.

Раніше президент росії путін під час відеоконференції з губернатором Калініградщини Антоном Аліхановим зробив йому зауваження. Аліханов сказав, що через “спеціальну військову операцію тимчасово порушилися логістичні зв'язки. Ми таки багато закуповували за кордоном і були орієнтовані на транзит через територію суміжних держав». Путін роздратовано відповів, що “спецоперація” тут ні до чого.

Санкції проти рф завдали серйозної шкоди національній економіці, з'ясувало маркетингове агентство «Русопрос». Більше половини (51%) російських підприємств зіштовхнулися зі скороченням постачання сировини, обладнання, комплектуючих та запчастин. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло