«Київстар» забезпечить «Домашнім інтернетом» модульні містечка для переселенців

«Київстар» забезпечить «Домашнім інтернетом» модульні містечка для переселенців

Також технічні спеціалісти компанії продовжують модернізувати мережі

«Київстар» забезпечить «Домашнім інтернетом» модульні містечка для переселенців
Фото: прес-слуба Київстар

Що сталося. «Київстар» готовий безоплатно забезпечувати поселення внутрішньо переміщених осіб інтернетом.

 Джерело. Про це повідомляє пресслужба «Київстар».

Докладно. У першому модульному містечку на 120 будинків у м. Львові (Сихівський район) «Київстар» вже підключив «Домашній інтернет», а отже, родини, що проживатимуть у ньому, отримають безоплатний доступ до інтернету.

Компанія готова співпрацювати з обласними адміністраціями та забезпечувати доступ до Wі-Fі будь-яких мобільних поселень. Аби подати заявку на підключення соціального інфраструктурного об’єкта, потрібно звернутись із запитом на адресу [email protected], зазначивши деталі підключення та контакти для зворотного зв’язку. Впродовж кількох днів спеціаліст компанії надасть інформацію щодо можливості підключення та уточнить час для виконання запиту.   

«Ми як бізнес та як небайдужі українці робимо все можливе, щоб наблизити нашу перемогу та полегшити цей непростий період життя для співвітчизників, які вимушені були покинути власне житло. Впевнені, що можливість доступу до інтернету допоможе налагодити побут, навчання, роботу та покращить час очікування повернення додому», – прокоментував керівник департаменту фіксованого зв’язку Київстар Сергій Сухорук.

Також технічні спеціалісти компанії продовжують не лише активно відновлювати пошкоджену мережу, а й модернізувати її (зокрема, у Львові, Дніпрі та Києві став доступний інтернет на швидкості 1 Гбіт/с).

Нагадаємо, компанія активно підключає Wі-Fі у бомбосховищах та укриттях по всій країні. Наразі таких уже понад 1150. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло