Держпродспоживслужба розпочала перевірки АЗС через завищені ціни

Держпродспоживслужба розпочала перевірки АЗС через завищені ціни

Останніми днями з усіх областей почали надходити повідомлення про «космічні» ціни, відсутність розрахункових документів тощо

Держпродспоживслужба розпочала перевірки АЗС через завищені ціни

Стало відомо, що управління Держпродспоживслужби спільно з військовими адміністраціями, Національною поліцією та податковою розпочали проведення перевірок суб’єктів господарювання, що працюють на роздрібному ринку пального.

Джерело. Про це повідомила пресслужба відомства.

Деталі. Зазначається, що за останні дні з усіх областей почали надходити повідомлення про надмірно завищені ціни, відсутність розрахункових документів, відмову у вільному виборі засобів розрахунку тощо.

Головне управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області розпочало перевірки п'яти АЗС ТОВ «ПП-ОЙЛ», де дизельне паливо реалізовувалося по 70 грн за літр. За підсумками перевірки станом на 22 травня реалізація пального на АЗС не здійснюється.

Держпродспоживслужба нагадує, що завищення цін в умовах воєнного стану є неприпустимим, а порушення правил ведення підприємницької діяльності матиме наслідки у вигляді штрафів та інших заходів адміністративного впливу.

Бекграунд. Нагадаємо, що уряд призупинив регулювання цін на пальне. Очікується, що ціна на дизель не перевищуватиме 58 грн за літр, а на бензин – 52 грн за літр.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло