У Херсоні понад 500 мирних жителів взято в заручники російськими військами

У Херсоні понад 500 мирних жителів взято в заручники російськими військами

Ув'язнені зазнають тортур, нелюдського поводження та психологічного насильства

У Херсоні понад 500 мирних жителів взято в заручники російськими військами
фото DR

За повідомленнями місцевих ЗМІ, понад 500 мирних жителів перебувають у заручниках в російських військ у Херсоні.

З посиланням на постійного представника президента України в Криму Тамілу Ташеву, Ukraine World повідомила, що 300 людей було затримано у місті, а інших арештували в селах області.

«Громадяни, взяті в заручники росією, зазнають тортур, нелюдського поводження та психологічного насильства», – йдеться у повідомленні.

«Є численні повідомлення про тортури електричним струмом, що є звичайною практикою ФСБ росії».

Російські військові «намагаються змусити місцевих жителів співпрацювати або погодитися з окупацією», зазначається в повідомленні.

«За даними української розвідки, росія може мобілізувати українців з окупованих територій Херсонської області для війни проти України, як це було в окупованих Донецькій та Луганській областях. Згідно з Женевською конвенцією, це вважається військовим злочином», – додали у відомстві.

У Херсоні до російського вторгнення проживало понад 280 000 людей.

Більше про те, з чим доводиться стикатися жителям окупованого міста – в матеріалі “«Майно і побутову техніку вивозять «Камазами», гвалтують навіть 11-річних дівчат» – The Insider про життя в окупованому Херсоні”.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло