путін отримує обмежену інформацію про ситуацію на фронті – виконавці бояться визнати поразки

путін отримує обмежену інформацію про ситуацію на фронті – виконавці бояться визнати поразки

Начальник української розвідки підтвердив захворювання путіна на рак

путін отримує обмежену інформацію про ситуацію на фронті – виконавці бояться визнати поразки
владімір путін

Стало відомо, що президент рф отримує досить обмежену інформацію про ситуацію на фронті, оскільки виконавці бояться визнати поразки й прорахунки.

Джерело. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв’ю «Українській правді».

Деталі. Начальник ГУР також повідомив про хвороби путіна: «Так, ми повністю підтверджуємо цю інформацію. В нього кілька важких хвороб, одна з яких рак. Але сподіватися на те, що Путін загине завтра, не варто. У нього, як мінімум, кілька років ще є. Подобається це нам чи ні, але це правда».

За його словами, емоційний стан президента рф розгублений. путін скоротив доступ до себе, наразі до нього заходить «незначна кількість людей».

Крім того, начальник української розвідки прокоментував питання фаворитів путіна: 

«Таких людей вже було кілька. Дивлячись на певні маніакальні синдроми у нього, імовірніше за все, він боїться серйозно готувати наступника, розуміючи, що під час підготовки цей наступник може захотіти сісти в крісло трохи раніше, ніж захоче сам Путін. Тому він тримає всіх на певній дистанції. І вірить в те, що він буде правити вічно. Але так не буде».

За словами Буданова, путін закінчить так само як і інші диктатори ХХ-ХХІ сторіччя: загине не по своїй волі.

Бекграунд. Раніше Буданов повідомляв, що після повномасштабного вторгнення росії в Україну на президента рф здійснювали замах. Однак він був «абсолютно невдалим та непублічним».

 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло