У Луганській області зупинили діяльність понад 3 000 підприємств з початку війни

У Луганській області зупинили діяльність понад 3 000 підприємств з початку війни

При цьому сільськогосподарських товаровиробників змушують брати на роботу вихідців з ОРДЛО та російських військових

У Луганській області зупинили діяльність понад 3 000 підприємств з початку війни
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.
Фото: armyinform.com.ua

Що сталося. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну в Луганській області зупинили діяльність понад 3 000 підприємств.

Джерело. Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, передає пресслужба Офісу Омбудсмана.

Деталі. При цьому сільськогосподарських товаровиробників змушують брати на роботу вихідців із тимчасово захоплених територій Донецької та Луганської областей та російських військових.

Так загарбницька адміністрація у місті Василівка Запорізької області змушує місцевих підприємців торгувати за рублі, а у разі невиконання вимог загарбників підприємцям погрожують «профілактичною бесідою».

Також, як заявила український омбудсман, у Бердянську Запорізької області загарбники «націоналізують» майно підприємців, які відмовилися співпрацювати із ними.

Бекграунд. Найбільше у Європі підприємство з солевидобутку  – «Артемсіль»  – через бойові дії зупинило роботу у квітні, через що Україна має почати закуповувати сіль за кордоном для уникнення дефіциту.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло