Орбан оголосив в Угорщині про надзвичайний стан через війну в Україні

Орбан оголосив в Угорщині про надзвичайний стан через війну в Україні

Угорський уряд, який сьогодні, 24 травня, склав присягу, почав роботу негайно

This material is also available in English
Орбан оголосив в Угорщині про надзвичайний стан через війну в Україні
Фото: Facebook Orban Victor

Що сталося. Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан оголосив про надзвичайний стан через війну в Україні, починаючи з опівночі 25 травня.

Джерело. Про це він повідомив у своєму відеозверненні на своїй офіційній фейсбук-сторінці.

Деталі. Зазначається, що угорський уряд, який сьогодні (24 травня) склав присягу, почав роботу негайно.

За його словами, «ця війна (російсько-українська – ред.) становить постійну загрозу для Угорщини, ставить під загрозу нашу фізичну безпеку, а також ставить під загрозу енергопостачання та фінансову безпеку економіки та сімей. Ми бачимо, що війна і санкції Брюсселя призвели до величезного економічного потрясіння і різкого зростання цін».

Орбан зазначив, що Угорщина повинна залишатися осторонь цієї війни та захищати фінансову безпеку угорських сімей. За його словами, це вимагає простору для маневру та негайних дій.

«Уряд реалізує своє право згідно з Основним законом оголосити воєнний стан сьогодні з опівночі. Як і надзвичайний стан, запроваджений під час епідемії, це дозволить уряду негайно відреагувати та захистити Угорщину та угорські родини всіма можливими засобами» – резюмував Орбан.

Бекграунд. Нагадаємо, віцепрезидентка Європарламенту Катаріна Барлі закликала ухвалити рішення щодо запланованого нафтового ембарго ЄС проти Росії без участі Угорщини.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло