Міграційна служба частково відновлює роботу онлайн-сервісу «Електронна черга»

Міграційна служба частково відновлює роботу онлайн-сервісу «Електронна черга»

Записатися в електронну чергу можна лише для подання документів на оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Міграційна служба частково відновлює роботу онлайн-сервісу 	«Електронна черга»
Фото: koda.gov.ua

Стало відомо, що Державна міграційна служба частково відновлює роботу онлайн-сервісу «Електронна черга».

Джерело. Про це йдеться в повідомленні пресслужби відомства.

Деталі. Зазначається, що наразі до сервісу підключено окремі територіальні підрозділи у Києві та 16 областях України: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській.

Згідно з повідомленням, за допомогою сервісу можна записатися в електронну чергу лише для подання документів на оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

«В Україні триває війна, тому ми просимо з розумінням поставитися до того, що сервіс працює не у всіх регіонах та підрозділах ДМС, а також до можливих затримок при обслуговуванні, пов'язаних із ситуацією безпеки, повітряними тривогами, змінами у графіку», – йдеться в повідомленні.

Бекграунд. Раніше Державна міграційна служба продовжила строк дії закордонних паспортів українців на п'ять років.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло