МЗС України відреагувалу на заяву спікера угорського парламенту про «психічні проблеми» Зеленського

МЗС України відреагувалу на заяву спікера угорського парламенту про «психічні проблеми» Зеленського

Очікуємо на оприлюднення Кевером довідки про стан його психічного здоров'я

МЗС України відреагувалу на заяву спікера угорського парламенту про 	«психічні проблеми» Зеленського
Спікер угорського парламенту Ласло Кевер.
Фото: УНІАН

Що сталося. Спікер угорського парламенту Ласло Кевер зробив заяву про «психічні проблеми» президента України Володимира Зеленського. У Міністерстві закордонних справ України відреагували словами про очікування на оприлюднення Кевером довідки про стан його психічного здоров'я.

Джерело. Позицію України оприлюднив речник МЗС Олег Ніколенко.

Коментарі. «Подальша оцінка слів пана Кевера напряму залежить від висновку, зафіксованому в довідці. А якщо брати ширше, то, на превеликий жаль, угорські політики наполегливо продовжують поливати брудом Україну та відбілювати злочини росії. Така позиція не дивує, адже історично Угорщина вже не раз орієнтувалася на сторону зла», – зазначив представник українського МЗС.

Спікер українського парламенту Руслан Стефанчук також прокоментував заяву Кевера.

«Увесь демократичний світ зі здивуванням і нерозумінням спостерігає не за заявами президента Зеленського, а за позицією Угорщини, яка наполегливо продовжує поливати брудом Україну та відбілювати Росію», – підкреслив він.

За словами Стефанчука, Угорщині треба припинити жити минулими проблемами, опускатися до особистих образ і почути те, про що просять закарпатські угорці сьогодні. А це – зброя, якою вони можуть захистити свої домівки від російської орди.

Бекграунд. Видання The Insider раніше провело власне журналістське розслідування, з якого випливає, що прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан на початку своєї кар'єри був вкрай негативно налаштований до росії і залежності від російського газу, а потім в один момент дещо змінилося – і Орбан став “найкращим другом росії у Європі”. Видання назвало одну з можливих причин лояльності Орбана до путіна.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло