«Енергоатом» за п'ять місяців 2022 року сплатив 11,3 млрд грн до держбюджету

«Енергоатом» за п'ять місяців 2022 року сплатив 11,3 млрд грн до держбюджету

Сума удвічі більша, ніж за аналогічний період минулого року

«Енергоатом» за п'ять місяців 2022 року сплатив 11,3 млрд грн до держбюджету

Стало відомо, що ДП «НАЕК «Енергоатом» за п'ять місяців 2022 року сплатило 11,3 млрд грн до держбюджету. Це у два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Джерело. Про це повідомила пресслужба компанії.

Деталі. «Завдяки таким показникам «Енергоатом» посів третє місце серед усіх платників податків в Україні, та отримав особливу подяку за фінансову підтримку України від Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків», – йдеться в повідомленні.

В пресслужбі нагадують, що попри воєнний стан, скорочення обсягів виробництва електроенергії та значну заборгованість перед компанією за поставлену електроенергію, «Енергоатом» продовжує стабільно виплачувати заробітну плату та інші соціальні внески, а також здійснювати всі видатки на забезпечення ядерної та радіаційної безпеки.

Бекграунд. Нагадаємо, що дефіцит загального фонду держбюджету в травні зріс до 113 млрд грн.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло