ЄС передав українським правоохоронцям 90 автомобілів вартістю майже 2 млн євро

ЄС передав українським правоохоронцям 90 автомобілів вартістю майже 2 млн євро

Нацполіція втратила понад 1000 автомобілів за весь час повномасштабної війни

ЄС передав українським правоохоронцям 90 автомобілів вартістю майже 2 млн євро
Фото: УНІАН

Що сталося. Програма «ПРАВО-Поліція», яку впроваджує ЮНОПС за фінансової підтримки ЄС у співпраці з Консультативною місією ЄС в Україні, завершила постачання 90 автомобілів загальною вартістю майже 2 млн євро органам системи внутрішніх справ та Офісу генерального прокурора України.

Джерело. Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на  представництво ЕС в Україні.

Докладно. «Передані автомобілі підвищать мобільність офіцерів та покращать якість послуг, які вони надають громадянам», – зазначив голова сектора демократизації та належного управління представництва ЄС в Україні Ксав'є Камю.

Наразі це найбільше постачання, яке реалізовано завдяки застосуванню екстрених процедур закупівлі в межах програми «ПРАВО-Поліція» після повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Заступниця міністра внутрішніх справ Мері Акопян наголосила, що за весь час повномасштабної війни Національна поліція втратила понад 1000 автомобілів.

«Це також актуально для Прикордонної служби, рятувальників, Національної гвардії – усіх установ системи Міністерства внутрішніх справ. Сьогодні в нас існує величезна потреба в автомобілях для проходження складних територій, професійно-рятувальній техніці, техніці для розмінування та подолання багатьох інших викликів», – наголосила Акопян.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло