Фінансовий комітет ВР визнав незадовільною роботу митниці під час війни

Фінансовий комітет ВР визнав незадовільною роботу митниці під час війни

Особливу увагу нардепи звернули на діяльність посадовців осіб Одеської, Закарпатської та Волинської митниць

Фінансовий комітет ВР визнав незадовільною роботу митниці під час війни
Очільник комітет Верховної Ради з питань фінансів Данило Гетманцев.
Фото: Telegram/Danil Getmantsev

Що сталося. Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики визнав незадовільною діяльність Державної митної служби в період воєнного стану за деякими напрямками.

Джерело. Про це свідчить рішення комітету, опубліковане його очільником, нардепом Данилом Гетманцевим у своєму Telegram-каналі.

Деталі. Нардепи висловили низку зауважень щодо роботи митниці, зокрема про утворення черг на пунктах пропуску, що ускладнює не лише доставку гуманітарних вантажів, а й ще більше ускладнює логістику для українського експорту. Також нардепи навели факти зловживань, коли під виглядом гумвантажів намагаються ввезти в країну товари не гуманітарного призначення, факти незаконного переміщення великих сум валюти.

Крім того, виділили випадки зловживання з товарами, які зберігаються на митних складах та передаються на потреби ЗСУ. Під час засідання комітету зокрема йшлося про інцидент на Одеській митниці, коли на потреби ЗСУ були передані брендові речі, зокрема футболки Gucci та Dolce&Gabbana, а також рюкзаки Michael Kors.

Комітет визнав роботу органу незадовільною в частині організації та координації роботи митних органів з передачі на потреби ЗСУ та захисту національної безпеки конфіскованого майна й у частині контролю за дотриманням правил переміщенням валюти.

Особливу увагу нардепи звернули на діяльність посадовців осіб Одеської, Закарпатської та Волинської митниць. Керівництву Державної митної служби також було рекомендовано вдатися до кадрових рішень на цих митницях.

Бекграунд. Раніше ДБР оголосило підозру працівникам Закарпатської митниці у сприянні незаконному імпорту нафтопродуктів компанії зі сфери впливу Віктора Медведчука.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло