Лідер європейського кінопрокату придбав українську стрічку «Кава з кардамоном»

Лідер європейського кінопрокату придбав українську стрічку «Кава з кардамоном»

Німецька Beta Film вже володіє понад 4000 найменувань художнього, документального, багатосерійного й телевізійного кіно

Лідер європейського кінопрокату придбав українську стрічку «Кава з кардамоном»
Кадр зі стрічки. У головних ролях – Олена Лавренюк та польський актор Павєл Делонг

Що відбулося. Німецька компанія Beta Film придбала права на міжнародну дистрибуцію української 10-серійної історичної драми «Кава з кардамоном», створеної спільним виробництвом медіагрупи Starlight Media та Solar Media Entertainment за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Джерело. Про це повідомляється на сайті Держкіно.

Деталі. 7 червня у Хорватії під час NEM Dubrovnik відбулася міжнародна прем'єра проекту «Кава з кардамоном». Серіал отримав гучний відгук. За коментарями присутніх медійників світу, мало хто очікував такого високого рівня картинки українського серіалу. Фільм особисто представляла шоуранерка та головна героїня серіалу Олена Лавренюк.

«Кава з кардамоном» починає крокувати світом. Особисто я назвала цю подію «Видати доньку заміж за принца». Я дуже щаслива з цього. Дистрибуція через Beta Film дає потужні можливості для подальшої ко-продукції другого сезону серіалу та масштабів зйомок», – зазначила вона зі підсумками події.

У Beta Film високо оцінили роботу української команди. «Ми твердо віримо в якість продуктів і таланти Центральної та Східної Європи. «Кава з кардамоном» – ідеальний приклад значущості локальної історії, талановитих креативників і відмінної виробничої якості. Для мене було честю представити світові цю епічну класичну драму на NEM Dubrovnik», – сказала Вероніка Ковакова, виконавча віцепрезидентка Beta Film з міжнародних продажів у Східній Європі та Туреччині.

«Кава з кардамоном» – це історія про заборонене кохання, події відбуваються у Львові XIX століття. Історична драма знімалася в Україні. Головні ролі виконали Олена Лавренюк («Гірська жінка: на війні») та Павєл Делонг («Список Шиндлера»). Сценарій серіалу створено на основі роману української письменниці Наталії Гурницької «Мелодія кави у тональності кардамону». Раніше Mind публікував інтерв’ю з Оленою Лавренюк, де вона розповіла про деталі творчого процесу.

Beta Film – один з найбільших виробників фільмів, серіалів та документальних стрічок у світі. Штаб-квартира компанії знаходиться у Мюнхені (Німеччина), має філії у США, Латинській Америці, Азії та Європі. Beta Film працює як із державними, так і з приватними мовниками. Каталог Beta Film налічує понад 4000 найменувань художнього, документального, багатосерійного й телевізійного кіно.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло