Вартість біткоїна опустилися нижче за $23 000

Вартість біткоїна опустилися нижче за $23 000

Тренд розпродажу на ринку ризикових активів пов'язаний із рекордними показниками інфляції в США

Вартість біткоїна опустилися нижче за $23 000
Фото: pixabay.com

Що сталося. Вартість найпопулярнішої у світі криптовалюти – біткоїна – сягнула найнижчого рівня з грудня 2020 року. Станом на ранок 14 червня біткоїн торгується менше ніж за $23 000.

Джерело. Про це повідомляє Bloomberg.

Деталі. За даними Coindesk, станом на 10:30 за Києвом біткоїн торгується по $22 412, Ethereum – $1 220.

Тренд розпродажу на ринку ризикових активів пов'язаний із рекордними показниками інфляції в США та рішенням Федеральної резервної системи підняти відсоткову ставку, щоб стримати зростання цін. Це підвищить вартість традиційних інвестиційних активів і зменшить привабливість ризикових – таких, як крипта.

Ринок криптовалют штормить із середини травня, коли стався обвал алгоритмічного стейблкоїну TerraUSD та пов'язаної з ним криптовалюти Luna, а у понеділок олії до вогню долила криптомережа Celsius, яка призупинила можливість зняття коштів.

Бекграунд. Вчорашній понеділок став чорним днем для усього без виключення криптовалютного ринку. На тлі обвалу ринків криптобіржа Celsius оголосила про призупинення всіх переказів та виведення коштів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло