ЄБРР надасть МХП Косюка кредит у 24 млн євро

ЄБРР надасть МХП Косюка кредит у 24 млн євро

Мета – забезпечити достатнє фінансування для успішного посівного сезону

ЄБРР надасть МХП Косюка кредит у 24 млн євро

Що сталося. Європейський банк реконструкції та розвитку надасть кредит агрохолдингу МХП у розмірі 24 млн євро, відповідне рішення рада директорів банку схвалила у четвер, 16 червня.

Джерело. Про це повідомляє ֿ«Інтерфакс-Україна».

Докладно. «Проєкт містить фінансування потреб МХП в оборотному капіталі для рослинництва. Основна мета проєкту – забезпечити достатнє фінансування для успішного посівного сезону», – наголошується в інформації на сайті банку.

Відповідно до неї кредит підтримується технічною допомогою програми підтримки підготовки проєктів для агробізнесу в Україні для покриття витрат на юридичну експертизу, що фінансується Фондом технічного співробітництва Японії та ЄБРР.

Крім того, надається покриття ризику збитків зі Спеціального фонду акціонерів (SSF) або іншого донорського фінансування.

Безпосереднім отримувачем кредиту виступає ПАТ «МХП» – дочірнє підприємство Групи МХП, одного з провідних виробників зерна, птиці та кормів в Україні та Південно-Східній Європі. Група керує земельним банком площею 360 000 га.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло