Міжнародна платформа GEOLN.COM допомагає відновлювати ринок нерухомості в Україні
Новини компаній

Міжнародна платформа GEOLN.COM допомагає відновлювати ринок нерухомості в Україні

Платформа GEOLN.COM на 3 роки скасувала абонентську плату для забудовників, що працюють в Україні

Этот материал также доступен на русском языке
Міжнародна платформа GEOLN.COM допомагає відновлювати ринок нерухомості в Україні

Що сталося. Міжнародна платформа пошуку нерухомості GEOLN.COM вирішила допомогти у відновленні ринку нерухомості України, який в останні місяці зі зрозумілих причин переживає серйозний спад. Для цього компанія на три роки скасувала абонентські платежі для забудовників, які працюють в Україні та виставляють свою нерухомість на даному майданчику.

Джерело. Про це йдеться у прес-релізі компанії.

Деталі. GEOLN.COM є великою міжнародною платформою, за допомогою якої забудовники можуть представляти, рекламувати та продавати нерухомість. А покупці, відповідно, – швидко і зручно знаходити житло в будь-якому місці планети. Платформа бере участь у відновленні ринку нерухомості України, який переживає серйозний занепад у зв'язку з повномасштабними воєнними діями, що ведуться на території країни з 24 лютого 2022 року.

Внесок компанії у відновлення ринку полягає, насамперед, у скасуванні абонентської плати на 3 роки для всіх забудовників, які працюють на ринку нерухомості України. Стандартна абонентська плата на платформі становить $100. Іншими словами, компанія дає можливість забудовникам та їхнім представникам безкоштовно виставляти на порталі свої об'єкти нерухомості. Завдяки цьому їх побачить велика кількість потенційних покупців, а отже – зростуть шанси на успішне укладання угоди купівлі-продажу.

Міжнародна платформа GEOLN.COM допомагає відновлювати ринок нерухомості в Україні

Без сумніву, рішення відомої платформи прибрати абонентську плату спрощує забудовникам завдання щодо презентації нерухомості. Це грамотне рішення з боку GEOLN.COM, яке певною мірою зробить свій внесок у відновлення українського ринку нерухомості.

На платформі GEOLN.COM існують різноманітні способи ознайомлення з нерухомістю, у тому числі, на сайт додано функцію показу житла у форматі 3D. Для забудовників це найкращий спосіб візуально презентувати свої пропозиції, в першу чергу, продемонструвавши планування та дизайнерські можливості.

Платформа приваблює інвесторів не тільки цікавими фішками і величезним вибором (на ній виставлено об'єкти більш ніж з 30 країн), але й продуманістю, функціональністю та надійністю пропозицій. Переглядаючи на сайті пропозиції в новобудовах точно під запит, покупець може бути впевнений, що:

  • забудовник пройшов верифікацію на кількох рівнях (від перевірки документів до репутації);
  • квартиру на даний момент справді виставлено на продаж;
  • ціна об'єкта не збільшуватиметься через виплати комісійного відсотку;
  • оплата відбувається дистанційно (серед іншого існує навіть можливість оплати криптовалютними активами).

Докладніше ознайомитися з усіма перевагами GEOLN.COM для забудовників можна за посиланням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло