Оборона Києва та Київщини постійно вдосконалюється – Павлюк

Оборона Києва та Київщини постійно вдосконалюється – Павлюк

Основні мости підготовлені до руйнування

Оборона Києва та Київщини постійно вдосконалюється – Павлюк
Фото: ukrinform.ua

Що сталося. У разі загострення обстановки навколо Києва будуть негайно відновлені вибухові інженерні загородження на оборонних рубежах.

Джерело. Про це в інтерв’ю «Укрінформу» повідомив командувач угруповання сил і засобів оборони міста Києва Олександр Павлюк, відповідаючи на запитання, як швидко будуть відновлені мінні загородження навколо столиці в разі загрози повторного наступу.

Коментар. «У разі загострення обстановки буде вжито негайних заходів щодо встановлення вибухових інженерних загороджень на оборонних рубежах. Для виконання таких заходів визначено підрозділи, які у стислі строки (до 6-8 год.) здатні виконати завдання щодо нарощення мінно-вибухових загороджень.

На ймовірних напрямках висування противника з північного боку створюються лісові завали, вузли загородження. Основні мости підготовлені до руйнування. Крім того, встановлюються й невибухові інженерні загородження, довготривалі вогневі споруди тощо», – повідомив командувач.

Він запевнив, що оборона Києва та Київщини постійно вдосконалюється, а підрозділи тероборони мають і протитанкові комплекси NLAW, і гранатомети Carl Gustaff, міномети й безпілотні літальні апарати. А незабаром спроможності військових значно поліпшаться завдяки міжнародній технічній допомозі країн-партнерів.

Бекграунд. Водночас у столиці розпочали реконструкцію житлових будинків, які постраждали внаслідок обстрілів російських військ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло