Попри війну 60% компаній продовжують працювати – дослідження Американської торговельної палати

Попри війну 60% компаній продовжують працювати – дослідження Американської торговельної палати

Планують продовжити діяльність в Україні в III–IV кварталах 2022 року 95% компаній – членів Палати

Попри війну 60% компаній продовжують працювати – дослідження Американської торговельної палати
Фото: pexels.com

Стало відомо, що попри продовження повномасштабної війни, компанії продовжують вести бізнес в Україні. 60% компаній – членів АТП повністю функціонують, 34% продовжують функціонувати частково.

Джерело. Про це свідчать результати нового дослідження Американської торговельної палати в Україні «Ведення бізнесу після 120 днів війни в Україні». 

Деталі. Серед компаній, які продовжують вести бізнес: 70% – надають послуги, 46% – імпортують товари, 36% – мають достатню кількість клієнтів/замовлень, 25% – виробляють товари, 14% – експортують товари. 5% компаній довелося зупинити діяльність, 1% довелося повністю припинити діяльність.

Крім того, 95% компаній – членів Палати планують продовжити діяльність в Україні в III–IV кварталах 2022 року.

Зазначається, що компанії –члени Палати продовжують виплачувати заробітну плату після 120 днів війни в Україні. 57% компаній виплачують заробітну плату в повному обсязі та надають додаткову допомогу, 25% виплачують заробітну плату в повному обсязі, 16% – частково скоротили заробітну плату. Лише 2% компаній зовсім не можуть платити заробітну плату.

«Представників компаній – членів Палати попросили порівняти поточну бізнес-активність їхніх організацій із довоєнною. 34% представників компаній-членів оцінили бізнес-активність своїх організацій на рівні 50–70% від довоєнної, 30% – на рівні 25–50% від довоєнної, 22% – на рівні 70–80% від довоєнної. 8% компаній-членів довелося повністю (або майже повністю) зупинити діяльність. 2% респондентів зазначили, що бізнес-активність їх організацій є вищою ніж до війни», – йдеться в дослідженні.

В опитуванні, яке проводилося з 9 по 21 червня 2022 року, взяли участь 127 керівників та топменеджерів компаній-членів Палати.

Бекграунд. Нагадаємо, що українці, які мають бізнес-плани й бажання запустити новий бізнес, зможуть отримати безповоротні гранти до 250 000 грн в межах нової урядової програми «єРобота».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло