«Дія.Бізнес» і «Нова Пошта» допоможуть з релокацією бізнесу

«Дія.Бізнес» і «Нова Пошта» допоможуть з релокацією бізнесу

Одна юридична особа зможе отримати до 10 000 грн на свої потреби в логістиці

«Дія.Бізнес» і «Нова Пошта» допоможуть з релокацією бізнесу
Фото: pexels.com

Стало відомо, що ­­центр підтримки підприємців «Дія.Бізнес» в Ужгороді оголосив старт спільного проєкту з «Новою Поштою» щодо логістичної допомоги бізнесу в перевезенні обладнання чи продукції під час релокації.

Джерело. Про це повідомила пресслужба поштового оператора.

Деталі. Зазначається, що одна юридична особа зможе отримати до 10 000 грн на свої потреби в логістиці.

Бізнес має змогу отримати пільгові умови перевезення за умови відповідності певним критеріям. Зокрема, бізнес має бути зареєстрованим на територіях, де тривають або тривали активні бойові дії: Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Київська, Одеська області.

Заявки опрацьовуватимуть представники центру підтримки підприємців «Дія.Бізнес» в Ужгороді, які проводитимуть додаткові інтерв’ю з попередньо відібраними підприємствами.

Пріоритет при оцінці заявок надаватиметься малому та середньому бізнесу, який займається виробництвом життєво необхідних товарів і послуг або надає допомогу для громадян України та ЗСУ.

Також для отримання логістичної допомоги необхідно заповнити онлайн-форму.

Центр підтримки підприємців в Ужгороді відкрили 15 вересня 2021 року. Це був перший центр «Дія.Бізнес» на заході України. В ужгородському центрі підприємці можуть отримати консультаційну підтримку, відвідати освітні заходи на тему бізнесу, орендувати простір для проведення заходів, протестувати свій продукт на спеціальній pop-up-локації.

Бекграунд. Нагадаємо, що українці, які мають бізнес-плани й бажання запустити новий бізнес, зможуть отримати безповоротні гранти до 250 000 грн у межах нової урядової програми «єРобота».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло