McDonald's в Україні не працюватиме під час повітряних тривог: компанія оновлює протоколи безпеки

McDonald's в Україні не працюватиме під час повітряних тривог: компанія оновлює протоколи безпеки

Відкриття закладів мережі в Україні може початися із серпня

McDonald's в Україні не працюватиме під час повітряних тривог: компанія оновлює протоколи безпеки
Фото: Shutterstock

Що сталося. Відкриття закладів McDonald's в Україні може початися із серпня. До цього часу в компанії оновлять протоколи безпеки та працюватимуть над відновленням мережі постачання.

Джерело. Про це в інтерв'ю Forbes повідомила CEO компанії в Україні Юлія Бадрітдінова.

Деталі. «Ми виплачуємо зарплати. Сплачуємо всі податки. Це десятки мільйонів доларів за ці місяці для команди, у якій більш ніж 10 000 людей. У нас постраждало 9 ресторанів. Ми їх усі будемо ремонтувати», – розповіла вона.

Тепер протокол безпеки передбачає огляд кожної локації McDonald’s щодо наявності поруч бомбосховищ, оскільки наразі триває оцінка ситуації та існують амбіції відновити роботу в деяких областях.

«Коли спрацьовує повітряна тривога, ресторани терміново повинні закриватися, що саме по собі досить непростим процесом, оскільки ресторан – це мінізавод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів. McDonald’s не працюватиме під час повітряних тривог», – зазначила Бадрітдінова.

Також вона розповіла, що в компанії працюють над тим, щоб відновити мережу постачання.

Попри те що більшість постачальників McDonald’s працює, через зруйновану інфраструктуру є певна категорія продуктів, які доведеться закуповувати в інших регіонах або країнах. Зокрема, йдеться про упаковки, соки тривалого зберігання, соуси.

Бекграунд. Нагадаємо: ресторани McDonald's у росії знову відчинили свої двері під новою назвою «Вкусно и точка», тепер мережа належить російському власнику. Між тим стало відомо, що перебрендований російський McDonald's вкрав логотип у виробника корму для тварин.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло