Київрада здаватиме комунальні приміщення силам оборони за 1 грн

Київрада здаватиме комунальні приміщення силам оборони за 1 грн

Депутати схвалили запровадження відповідної особливої процедури та пільг

Київрада здаватиме комунальні приміщення силам оборони за 1 грн
Фото: kmr.gov.ua

Що сталося. Київрада запровадила особливу процедуру та пільги на оренду комунальних приміщень силами безпеки й оборони України. Вартість встановлена у розмірі одної грн на період воєнного стану і протягом місяця після його припинення чи скасування. 

Джерело. Про це повідомляє мер Києва Віталій Кличко.

Деталі. Також депутати схвалили рішення про списання заборгованості за землю об’єктами оборони та розглянули в оновленій редакції програму «Захисник Києва» – для належного фінансування територіальної оборони столиці.

«На 2022–2024 роки передбачено залучити з міського бюджету загалом 238,8 млн грн. Зокрема, у 2022 році – 174,2 млн грн (збільшене фінансування на 128,6 млн грн), у 2023 році – 34,7 млн грн, у 2024 – 29,8 млн грн», – розповів Кличко.

Він пояснив, що збільшення фінансування обумовлене збільшенням у Києві чисельності підрозділів територіальної оборони в понад два рази. А також тим, що в місті розпочав роботу центр з підготовки сил муніципальної безпеки, підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань територіальної громади столиці.

Бекграунд. На тому, що оборона Києва та Київщини постійно вдосконалюється, наголосив і командувач угруповання сил і засобів оборони міста Києва Олександр Павлюк.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло