«Дарниця» розпочинає масштабний освітній проєкт про ПТСР

«Дарниця» розпочинає масштабний освітній проєкт про ПТСР

Фармацевтична компанія проводить навчання для професійної спільноти, а також запускає інформаційну онлайн платформу для пацієнтів і лікарів

«Дарниця» розпочинає масштабний освітній проєкт про ПТСР
Фото: depositphotos.com

Стало відомо, що фармацевтична компанія «Дарниця» проводить навчання для професійної спільноти, а також запускає інформаційну онлайн платформу для пацієнтів та лікарів з метою підвищення інформованості українців про посттравматичний стресовий розлад (ПТСР).

Джерело. Про це повідомила пресслужба компанії.

Деталі. ПТСР – це стан психічного здоров’я, який може виникати в людей, що пережили або стали свідками травматичної події (війни, бойових дій, стихійної катастрофи, серйозної аварії, терористичного акту чи зґвалтування).

Згідно зі статистикою, поширеність посттравматичного стресового розладу в країнах, де відбувалися військові дії, складає від 11% до 50% населення.

За підтримки компанії «Дарниця» відбулася серія освітніх вебінарів для лікарів за участі провідних експертів у галузі медичної психології та психіатрії. В них взяли участь понад 1700 спеціалістів охорони здоров'я.

Водночас пацієнти можуть знайти на інформаційній платформі «Дарниці» інформацію про основні прояви ПТСР, дізнатися про потенційні фактори ризику, підходи до лікування та профілактики.

Зазначається, що згодом з’явиться і розділ для лікарів із професійними контентом, лекціями від провідних експертів галузі, світовими настановами. Ресурс буде оновлюватися та доповнюватися фаховими матеріалами.

У пресслужбі «Дарниці» наголошують, що «важливо поширювати інформацію про ПТСР усіма можливими способами для запобігання важким наслідкам даного стану». Компанія планує і надалі продовжувати роботу в цьому напрямку, організовувати освітні події, а також спецпроєкти з медіа, такі як з Наш Київ, для підвищення поінформованості з цього питання пацієнтів і лікарів.

Бекграунд. Раніше Mind писав про емоції війни: як контролювати здоров’я і які загальні дослідження допоможуть у цьому.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло