Лукашенко заявив, що «давно визначив» участь Білорусі у війні росії проти України

Лукашенко заявив, що «давно визначив» участь Білорусі у війні росії проти України

За його словами, у союзі Білорусі та росії давно створено єдине угрупування збройних сил

Лукашенко заявив, що «давно визначив» участь Білорусі у війні росії проти України
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко
Фото: Getty Images

Що сталося. Самопроголошений президент Білорусі олександр лукашенко заявив, що він «давно визначив» участь Білорусі у війні росії проти України. Він зауважив, що у союзі Білорусі та росії давно створено єдине угрупування збройних сил.

Джерело. Про це повідомляє БелТА з посиланням на виступ лукашенка на церемонії покладання вінка у меморіальному комплексі «Курган Слави» з нагоди Дня незалежності Білорусі.

Коментар. «Ми єдина країна, яка підтримує росіян у цій боротьбі. Ті, хто нам дорікають, ви що не знали, що у нас найтісніший союз із російською федерацією? З державою, з якою ми будуємо єдину, потужну, незалежну державу – Союзну державу. Де в союзі два незалежні народи.

І що вони не знали, що у нас створено вже давно у союзі Білорусі та росії єдине угруповання збройних сил? Фактично єдина армія. Ви ж це все знали, то чому нам сьогодні дорікаєте? Ми були й будемо разом із братньою росією. Наша участь у «спецоперації» визначена мною давно», – сказав білоруський диктатор.

За його словами, білоруси «зайняти оборону від Брестської фортеці до південних кордонів для того, щоб не допустити цього удару в спину росіянам з боку натівських військ».

Лукашенко заявив, що НАТО збільшило чисельність збройних сил у Східній Європі «вдесятеро, щоб воювати». 

Бекграунд. Вчора Лукашенко заявив, що Україна три дні тому намагалася завдати удару по військових об'єктах на території Білорусі. Доказів своїх тверджень білоруський диктатор не надав. Він сказав, що його країна не хоче війни з Україною. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло