Окупанти звозять на Запорізьку АЕС працівників з «Росенергоатому»

Окупанти звозять на Запорізьку АЕС працівників з «Росенергоатому»

Це все через те, що українські фахівці відмовляються співпрацювати з ними

Окупанти звозять на Запорізьку АЕС працівників з «Росенергоатому»
Фото: Центр національного спротиву

Що сталося. Російські окупанти завозять на захоплену Запорізьку атомну електростанцію власних працівників з «Росенергоатому».

Джерело. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Деталі. Зазначається, не допомагають окупантам навіть пропозиції у вигляді підвищених зарплат та оплачуваного відпочинку у Кирилівці чи Криму. Тож окупанти до кінця липня планують сформувати новий штатний розпис станції. За планом росіян, усі робітники станції, що не погоджуються співпрацювати з ними, мають залишити місто.

«Зауважимо, що така ситуація в окупантів й по інших галузях. Так, не йдуть на співпрацю й не оформлюють нові трудові договори працівники ДСНС. Захоплену залізницю обслуговують працівники Кримського залізниці, адже місцеві в переважній більшості відмовились», – заявляють у Центрі.

Щоб мотивувати росіян на переїзд на окуповану Україну, «переселенці» отримують премію у 8,5 тисяч рублів. Для забезпечення житлом росіяни проводять інвентаризацію житла в окупованих містах з подальшим розселенням у квартирі тих, хто залишив місто.

Бекграунд. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росія планує інтегрувати Запорізьку АЕС в російську енергосистему.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло