Польща створить зерновий термінал для допомоги Україні

Польща створить зерновий термінал для допомоги Україні

Це має прискорити процес постачання зерна країнам Африки та Азії

Этот материал также доступен на русском языке
Польща створить зерновий термінал для допомоги Україні
Фото: pixabay.com

Стало відомо, що Польща планує створити зерновий термінал, щоб допомогти Україні експортувати зерно в країни Африки та Азії.

Джерело. Про це повідомляє «Укрінформ».

Деталі. Як пише агентство, під час засідання в Міністерстві сільського господарства Польщі обговорювали можливості транспортування сільськогосподарської та харчової продукції з території України.

Вирішили створити зерновий термінал зі складськими приміщеннями об'ємом близько 100 000 тонн для експорту як українського зерна, так і польського.

Зокрема, йшлося і про логістику перевезень. Найважливішим завданням для розв'язання проблеми блокування експорту зерна, на думку політиків, є вдосконалення роботи прикордонних пунктів. Планують збільшити кількість ветеринарів і розглядають можливість створення тимчасових складів на польсько-українському кордоні.

На засіданні також обговорювалася ідея покращення можливостей залізничного руху для 15 потягів на базі вагонних візків, які є в наявності в Україні, аби зерно можна було везти в українських вагонах безпосередньо до Гданська.

Також міністр сільського господарства Польщі Генрик Ковальчик розглянув можливість доставки зерна до порту в Гданську українськими вантажівками.

Бекграунд. Нагадаємо, що світовий банк може виділити «Укрзалізниці» $200 млн для збільшення експорту зерна, адже до осені в Україні може застрягнути до 60 млн тонн зерна.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло