Білорусь віддала аеродром «Зябрівка» під повний контроль рф

Білорусь віддала аеродром «Зябрівка» під повний контроль рф

Наразі на цій локації триває облаштування російської військової бази

Білорусь віддала аеродром 	«Зябрівка» під повний контроль рф
Фото: avsimrus.com

Що сталося. Білоруси передали росіянам аеродром «Зябрівка» під повний контроль. Наразі на цій локації триває облаштування російської військової бази.

Джерело. Про це заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов під час брифінгу.

Деталі. «На території аеродрому зараз ракетний дивізіон Іскандер-М та С-400 Тріумф. Також російські військові почали зводити ангари для оперативно-тактичних комплексів Іскандер. Їх планують розмістити на відстані 60 км від Мінська, – заявив Громов.

Протягом наступного місяця сплановано відрядження військовослужбовців ЗС Республіки Білорусь на навчання до військово-космічної академії імені Можайського рф.

За даними Громова, росіяни продовжують вербувати білорусів на війну з Україною. За підтримки КДБ Білорусі спецпризначенцям та льотчикам пропонують укладати контракти з приватною військовою компанією.

Бекграунд. 3 липня Лукашенко заявив, що білорусь підтримує росію та будує з рф «союзну державу «. За його словами, вже давно у союзі Білорусі та росії створено “єдине угруповання збройних сил”, а участь Білорусі у «спецоперації» визначена ним давно.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло