Середній чек на будівельні послуги в Україні зменшився на 30%

Середній чек на будівельні послуги в Україні зменшився на 30%

Ринок послуг у будівельній сфері зменшився утричі

Середній чек на будівельні послуги в Україні зменшився на 30%
Фото: ua.news

Що сталося. За червень цього року загальна кількість завдань для фахівців у сфері будівельних та оздоблювальних робіт зменшилася більше, ніж утричі проти червня минулого року. Якщо казати про абсолютні цифри – то це 13 600 у червні 2021 року та 4800 у червні 2022 року.

Джерело. Про це розповіли експерти сервісу Kabanchik.ua.

Деталі. Середній чек на подібні завдання також змінився. Ще рік назад середня вартість послуг у будівельній сфері становила 6100 грн, зараз же це – 4300 грн.

Частіше за все замовляють фарбування стін, демонтаж, покрівельні роботи, установку та ремонт дверей, а також парканів.

Що стосується географії замовлень, то в Києві в червні цього року їх було майже в п'ять разів менше, ніж торік 

Суттєво зменшилася кількість замовлень в Одесі та Дніпрі. У цьому червні в Одесі запит на послуги у будівельній сфері знизився майже у 10 разів проти минулого року, тоді як у Дніпрі –  у 6 разів. Середній чек також зазнав змін. Так, в Одесі цього року він становить 4300 грн, тоді як рік тому був на рівні 5000 грн.

У західних регіонах ситуація схожа. Торік у Львові подібних послуг було вдвічі більше. Середній чек також знизився з майже 7000 грн до 3000 грн.

Бекграунд. Чого не передбачили урядовці в програмі відновлення житла і як виправити можливі недоліки нових квадратних метрів у майбутньому, читайте в матеріалі Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло