Вже десятеро росіян звернулося за візами на в'їзд до України — МЗС

Вже десятеро росіян звернулося за візами на в'їзд до України — МЗС

Це дані станом на 11 липня

Вже десятеро росіян звернулося за візами на в'їзд до України  — МЗС
Фото: Pexels

Що сталося. Десятеро громадян російської федерації звернулися за отриманням української візи.

Джерело. Про це повідомляє «Суспільне» з посиланням на коментар представника МЗС України Олега Ніколенка.

Деталі. У відомстві зазначили, що усі росіяни подавалися через українські дипустанови за кордоном, оскільки у росії податися не можна, бо відповідні центри ще не запрацювали.
Громадяни рф подавалися у чотирьох країнах: Німеччині, Польщі, Киргизстані та Угорщині.
За словами Ніколенка, за перший тиждень функціонування візового режиму консули не отримали жодних звернень від росіян.

«За другий тиждень з'явилося десять візових анкет. Шість із них – це люди, які бажають відвідати Україну з короткостроковим візитом у приватних цілях, четверо подали на возз'єднання з сім'єю», – повідомив Олег Ніколенко.

Дипломат розповів, що розглядати документи та ухвалювати рішення про надання віз будуть не менше 10 днів, але скільки точно займає цей процес, поки неясно.

«Ми розуміємо, що рішення про візовий режим покликане гарантувати нашу національну безпеку, тому до аплікантів буде застосовано посилену перевірку . У розгляді інформації, яку представляють громадяни росії, зможуть взяти участь і інші компетентні органи України, щоб точно перевірити, що людина не становить загрози нашій безпеці», – додав представник МЗС,

Бекграунд. Нагадаємо, з 1 липня 2022 року Україна ввела візовий режим з російською федерацією.
Планується, що на території росії видачею віз займатиметься незалежна міжнародна компанія-посередник VFS Global. Громадяни рф зможуть звернутися до її візових центрів у восьми російських містах – Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Калінінграді, Казані, Новосибірську, Ростові-на-Дону та Самарі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло