Німецький фонд, що фінансував «Північний потік – 2», припиняє співпрацю над проєктом – Reuters
Для цього фонд виплатить 12 млн євро зобов'язань перед дочірньою компанією

Стало відомо, що німецький фонд, який фінансував «Північний потік – 2», припинить співпрацю над проєктом.
Джерело. Про це пише Reuters.
Деталі. Щоб розірвати зв'язки з проєктом, фонд збирається виплатити зобов'язання в 12 млн євро перед дочірньою компанією Nord Stream AG. Однак антиросійські санкції можуть завадити компаніям провести фінансову операцію.
З 2021 року фонд відповідав за закупівлю та володіння майном, призначеним для «Північного потоку – 2». Повідомляється, що про ліквідацію фонду заявили після лютневого рішення Німеччини зупинити газопровід.
Бекграунд. Нагадаємо: Канада дозволила ремонтувати турбіни для «Північного потоку – 1» ще протягом двох років. Однак після цього міністрів і послів у Канаді запросили пояснити таке рішення.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].