Українські медики отримають 10 000 ноутбуків від уряду Франції

Українські медики отримають 10 000 ноутбуків від уряду Франції

Сучасні функціональні пристрої вже в дорозі до закладів охорони здоров’я України

Українські медики отримають 10 000 ноутбуків від уряду Франції
Фото: Мінцифри

Стало відомо, що українські медики отримають 10 000 ноутбуків від французького уряду за сприяння українських Міністерства охорони здоровя та Міністерства цифрової трансформації.

Джерело. Про це повідомляє Мінцифри.

Деталі. Зазначається, що техніка закуплена французьким Міністерством економіки, фінансів, промислового та цифрового суверенітету на прохання української влади.

«Наші лікарі щодня під обстрілами рятують життя сотні українців – як цивільних, так і військових. Тому для їхньої повноцінної роботи зараз вкрай важливо забезпечити кожного лікаря швидкісним інтернетом та персональним комп’ютером», – зауважують у Мінцифри. 

Сучасні функціональні пристрої вже в дорозі до закладів охорони здоров’я України. Ноутбуки розподілені на комунальні заклади охорони здоров'я всіх регіонів, пропорційно до необхідних потреб, а також додатково на заклади національного рівня та відомчі заклади, що перебувають у координації Міноборони та Міністерства внутрішніх справ.

Бекграунд. Раніше Нацполіція отримала 2000 індивідуальних аптечок від ЄС, очікується – ще 11 500.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло