Китай вводить торгові санкції проти Тайваню після візиту Пелосі

Китай вводить торгові санкції проти Тайваню після візиту Пелосі

КНР, зокрема, забороняє імпортувати цитрусові двох видів та рибну продукцію

Китай вводить торгові санкції проти Тайваню після візиту Пелосі
Фото: Belfer Center

Що сталося. Китай запроваджує торгові обмеження та санкції проти Тайваню після візиту на острів спікерки Конгресу США Ненсі Пелосі.

Джерело. Про це повідомляє Міністерство комерції КНР.

Деталі. Серед обмежень – припинення постачання природного піску на Тайвань із 3 серпня. До цього Китай забороняє імпортувати цитрусові двох видів та рибну продукцію з Тайваню.

До санкційних списків Китай відніс два тайванські фонди, виробників чаю, сухофруктів, меду, какао-бобів та овочів.

Бекграунд. Вчора Пелосі попри погрози Китаю прилетіла на Тайвань. Американський літак супроводжували до посадки тайванські винищувачі. На острові оголошено другий рівень бойової готовності.

Незадовго до цієї події Китай попереджав про рішучі заходи в разі, якщо це станеться, і слова дотримав. Так, під час польоту американського борту Китай підняв у небо свої винищувачі, а пізніше оголосив чотириденні воєнні навчання навколо Тайваню.

Чим може завершитися напружене протистояння навколо азійської країни та як можна розв'язати цей конфлікт, розповів Mind у матеріалі «Поєдинок титанів: чому візит Пелосі на Тайвань викликав невдоволення Китаю».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло