Масова приватизація в Україні розпочнеться 1 вересня

Масова приватизація в Україні розпочнеться 1 вересня

Держава запускає грантові програми, аби мотивувати бізнес і створювати робочі місця

Масова приватизація в Україні розпочнеться 1 вересня
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Президент України наказав запустити процес масової приватизації з 1 вересня цього року.

Джерело. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Деталі. Політик зазначив, що Верховна Рада вже ухвалила відповідні законодавчі зміни, а уряд встиг розробити всі потрібні підзаконні нормативні акти. Прем'єр-міністр очікує, що процес має пройти максимально швидко.

Водночас держава запускає грантові програми, щоб мотивувати бізнес і створювати робочі місця.

«Мала приватизація, особливо в регіонах, де люди в селах і містечках знають об’єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, покликана дати можливість викупити ці приміщення за справедливу ціну та розпочати роботу», – зауважив Шмигаль.

Кабмін також стверджує, що приватизація дасть можливість аграріям розширити своє виробництво. Для цього Мінекономіки оголосить аукціони на елеваторні потужності та комбінати хлібопродуктів, тож учасники ринку зможуть взяти участь у цих конкурсах і вплинути на дефіцит потужностей.

Бекграунд. Нагадаємо: Верховна Рада спростила приватизацію держмайна в умовах воєнного стану й економічного відновлення держави. За прогнозами уряду, процес може принести до 1 млрд грн у бюджет цього року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло