Китай посилює торгові санції проти Тайваню – Bloomberg

Китай посилює торгові санції проти Тайваню – Bloomberg

Вантажі з тайванською позначкою «R.O.C.» не впускатимуть до країни

Китай посилює торгові санції проти Тайваню – Bloomberg
Фото: istockphoto.com

Що сталося. Китай посилив торгові санкції проти Тайваню. Тепер товари з офіційною тайванською позначкою «R.O.C.», що означає «Republic of China», не пропускатимуть до континенту.

Джерело. Про це пише Bloomberg з посиланням на свої джерела.

Деталі. КНР вважає частково визнану демократичну державу частиною своєї території, тож заперечує проти використання Тайванем назви «Республіка Китай» як свого офіційного маркування.

Джерела Bloomberg зазначають, що імпортні правила щодо товарів з острова почали вводити ще у 2015 році, однак їх часто ігнорували. Тепер вантажі з «неправильним» маркуванням збираються конфісковувати.

Представник мінекономіки Тайваню зазначив, що уряд не фіксував жодного випадку конфіскації товару на китайській митниці, хоча місцеві компанії цього тижня стали масово повідомляти про проблему з маркуванням.

Попри раніше введені заборони, Китай залишається найбільшим торговельним партнером Тайваню. Двостороння торгівля у 2021 році збільшилась на 26% порівнюючи із роком раніше.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що Китай ввів торгові санкції проти Тайваню після візиту Пелосі. Заборона стосується імпорту двох видів цитрусових та рибної продукції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло